Aktualności

Wirtualne targi rolnicze YOUNIVERSE

Wigilia 2020

(...) firma w dniu 24.12.2020 będzie nieczynna. W razie nagłych potrzeb prosimy kontaktować się pod numerem 662 032 735.

Pandemia Koronowirusa

Drogi Kliencie

W związku z epidemią Koronawirusa wprowadziliśmy niezbędne środki ostrożności dla Państwa bezpieczeństwa.

Dni Otwarte Rolmax 2019

Świetna oferta na ciągniki w ramach Wyprzedaży Rocznika 2019, Mikołaj z prezentami, wyprzedaż maszyn - tegoroczne Dni Otwarte Rolmax'u już za nami. W niedzielę, 15 grudnia zaprosiliśmy naszych Klientów do Świdnika, a we wtorek, 17 grudnia do Miączyna. Dużo się działo, kilka maszyn znalazło swoich nowych właścicieli, piekliśmy kiełbaski na ognisku, a w Świdniku odwiedził nas nawet Mikołaj. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim naszym gościom za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Rolmax na Agro Show w Ułężu

W najbliższy weekend, 25 i 26 maja zapraszamy Was do miejscowości Ułęż w powiecie ryckim na wystawę i pokazy polowe Zielone Agro Show 2019. 

Przed sezonem taniej

Wasze maszyny żniwne są już gotowe do pracy w nadchodzącym sezonie?

Jeśli chcecie mieć pewność udanej, bezawaryjnej pracy w sezonie żniwnym, warto powierzyć przedsezonowy przegląd profesjonalistom. Tym bardziej, że za części do przeglądu w ramach akcji przedsezonowej są teraz w Rolmax'ie tańsze o 20%.

Po 15 maja rabat na części w ramach przeglądu topnieje i wynosi 10%. Akcja przedsezonowych przeglądów maszyn żniwnych w Rolmax'ie trwa do 30 czerwca.

Majowe okazje

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Rudniku, Świdniku i Miączynie oraz sklepu internetowego www.rolmax-sklep.pl.

W maju przygotowaliśmy dla Państwa promocję na siatkę Tama (przy zakupie 10 siatek, jedną rolkę próbną siatki Premium dostaniecie Państwo w prezencie) a także promocję na pakiety części Kverneland. Serdecznie zapraszamy! 

Targi Agro-Park 2019

Dwa dni interesujących rozmów, nowych kontaktów i kontraktów - tak w skrócie można podsumować tegoroczny Agro-Park 2019, który odbył się 2 i 3 marca w hali Targów Lublin S.A.Targi odwiedziło ponad 25 tysięcy osób. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję spotkać się na stoisku Rolmax'u. Mamy nadzieję, że - podobnie jak my, będziecie Państwo miło wspominać tegoroczne targi. 

Prawdziwe 0% na kombajny

„Prawdziwe 0%" to najnowsza oferta firmy Rolmax dedykowana dla Klientów zainteresowanych zakupem kombajnu. Kampania związana z finansowaniem pt. "Prawdziwe 0%" zadebiutuje na Targach Rolniczych Agro-Park 2019. To – w odróżnieniu od standardowych ofert „od 0%”, możliwość nabycia sprzętu rolniczego bez zbędnych kosztów.

Jagodowe Trendy - Kraśnik 2019

Jagodowo w Kraśniku
 
New Holland jest jednym z głównych sponsorów konferencji sadowniczej Jagodowe Trendy w Kraśniku. Wzorem lat ubiegłych, nie mogło więc zabraknąć niebieskich sadowników podczas tej imprezy.