Aktualności

WYNIKI KONKURSU

 
Wybraliśmy 5 najlepszych propozycji hasła reklamowego Rolmax'u. Dziękujemy za wszystkie Wasze propozycje i kupony wypełnione na targach Agro-Park 2018. A było ich ponad 50!
 
Pierwsze miejsce w naszej zabawie i zestaw nagród o wartości ponad 1000 zł wędrują do Pana Michała Kaślikowskiego z m. Siemień, autora hasła: "Z Rolmax'em stać Cię na więcej". Serdecznie gratulujemy!!!
 

New Holland - Lider Rynku po raz dziewiąty

 Rok 2017 zakończył się dominacją marki New Holland, która została liderem po raz dziewiąty z rzędu. To dzięki zaufaniu Klientów osiągnęliśmy najlepszy w kraju wynik - 1516 sprzedanych ciągników. Dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że  New Holland to najlepiej postrzegana przez klientów marka ciągników rolniczych na polskim rynku.

UWAGA KONKURS!

 
Z okazji tegorocznych targów rolniczych Agro-Park w Lublinie przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Nagroda główna to zestaw o wartości ponad 1000 zł!
 

Promocja: Serwis zimowy

Nawet 20% możecie zaoszczędzić 
wykonując teraz naprawę maszyny New Holland w autoryzowanym Serwisie Rolmax'u. 2 listopada wystartowała nasza najnowsza kampania - Serwis Zimowy. Części do napraw wykonanych w naszym Serwisie będą teraz tańsze nawet o 20%. Serdecznie zapraszamy! Akcja potrwa do 31 stycznia 2018 r. Każdy Klient, który wykona dużą naprawę w tym terminie, otrzyma od nas prezent.
 

Rolmax na Best Berries 2017

 
Rolmax miał ogromną przyjemność uczestniczyć po raz pierwszy w Targach Sadowniczych Best Berries, które odbyły się 7-8 grudnia w Lublinie. To jedno z największych takich wydarzeń skierowanych do praktyków i specjalistów uprawy owoców miękkich w Polsce. Podczas targów po raz pierwszy zaprezentowaliśmy najnowszego Boomera 50. Ciągnik wyposażony w ładowacz czołowy cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Oprócz tego na naszym stoisku można było zobaczyć inne ciągniki sadownicze  - T4.65V oraz T4.80N.
 

Kombajn CR nagrodzony!

System konfiguracji kombajnu marki New Holland został doceniony przez międzynarodowych ekspertów! Na targach Agritechnica 2017 New Holland zdobył srebrny medal w kategorii Innowacje.

Jury doceniło pierwszy taki w branży, proaktywny i intuicyjny system konfiguracji kombajnu CR Revelation marki New Holland. 

JESIEŃ 2017 - ŻNIWA CENOWE

Im szybciej tym taniej... Jesień to najlepsza pora na zakup maszyny żniwnej na następny sezon. To właśnie teraz ceny na kombajny i prasy New Holland są najniższe.
 
Szczegółowe informacje nt. kampanii oraz modeli objętych akcją znajdują się tutaj
 
Również teraz obowiązuje Finansowanie Fabryczne z atrakcyjnym oprocentowaniem, nawet 0% 
 

Przeglądy z 15% rabatem. Gratis!

Od 1 września do 31 października oszczędź 15% na przeglądzie swojego ciągnika. Kampania Przeglądy Jesienne dotyczy wszystkich ciągników marki New Holland i obejmuje wszystkie przeglądy wykonane i/lub umówione do 31 października 2017 r. Rabat 15% naliczany jest na wszystkie oryginalne części zamienne. Do każdego przeglądu dodajemy wielofunkcyjny nożyk gratis! 

WYPRZEDAŻ - nowa lista maszyn

Przygotowaliśmy dla Was nową listę maszyn wyprzedażowych. To okazja do zakupu fabrycznie nowej maszyny w naprawdę wyjątkowej cenie. Spieszcie się - lista szybko się kurczy!
 

UWAGA KONKURS!

Z okazji Dni Otwartych przygotowaliśmy moc atrakcji dla wszystkich naszych Gości. W naszym konkursie do zgarnięcia są zestawy nagród z logo Rolmax, New Holland Agriculture, Tama Polska, Kverneland Group Polska CNH Capital, Bepco i Petronas.
 
Mamy też specjalną nagrodę od Polskiego Związku Motorowego, dealera Fiata - to samochód Fiat Tipo HB Lounge na weekend.