Potrzebujesz profesjonalnego serwisu - wypełnij formularz

Mechanik maszyn rolniczych, pomocnik mechanika - Świdnik

PHU Rolmax, jedna z największych firm w regionie działająca w branży rolniczej, autoryzowany serwis New Holland poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik maszyn rolniczych, pomocnik mechanika.

Miejsce pracy: woj. lubelskie, Świdnik

Główne zadania:

  • Diagnostyka usterek w maszynach rolniczych
  • Naprawa ciągników, maszyn i sprzętu rolniczego oraz wykonywanie przeglądów okresowych
  • Prace konserwacyjne i przygotowanie maszyn do wydania

Wymagania:

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność
  • Samodzielność w diagnozowaniu usterek i podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność posługiwania się katalogiem części oraz schematami
  • Obsługa komputera
  • Praktyka w prowadzeniu samochodu oraz prawo jazdy kategorii B
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane wykształcenie mechaniczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Application form