Potrzebujesz profesjonalnego serwisu - wypełnij formularz

Specjalista ds. sprzedaży maszyn rolniczych - woj. lubelskie

Firma PHU Rolmax, jedna z największych firm w regionie działającej w branży rolniczej poszukuje:

Specjalistów ds. sprzedaży maszyn rolniczych

Region: woj. lubelskie

Główne zadania:

  • Rozpoznanie potrzeb klientów i dostarczenie im stosownych rozwiązań oraz produktów
  • Aktywne pozyskiwanie oraz bieżący kontakt i wspieranie klientów
  • Realizacje planów sprzedaży zgodnie z polityką handlową firmy
  • Monitorowanie rynku
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie w handlu
  • Mile widziane wykształcenie rolnicze, preferowane wyższe
  • Znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Ugruntowane zdolności organizacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Cechy charakteru takie jak: pewność siebie, asertywność i uczciwość
  • Zaangażowanie oraz dyspozycyjność
  • Praktyka w prowadzeniu samochodu oraz prawo jazdy kategorii B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + prowizja od sprzedaży (bez górnej granicy)
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Application form